3147
۵۶

صرافی ارز دیجیتال ترندو؛ بازاری جهانی در کف دست شما

بازار به مفهوم کلاسیک و دیرینه آن با آمدن ارزهای دیجیتال در حال تغییراتی جدی است و از دست دادن بازاری به این شگفت‌انگیزی کار راحتی برای مردم نیست. این روزها همه تلاش می‌کنند در حداقلی‌ترین اقدام از سازوکار این بازارهای ارز دیجیتال سر دربیاورند و خود را برای ورود و سرمایه‌گذاری در آن آماه کنند. اما در گام اول باید دانست این اقدام در کشور ما با چه محدودیت‌ها و پیچیدگی‌هایی روبه‌روست؟

گزارش آگهی | کارگزاری صرافی ارز دیجیتال ترندو با تیم حرفه‌ای و متخصص، و با بهره‌گیری از راه‌حل‌های به‌روز و نوآورانه، راهی مطمئن و آسان را برای کاربران از سراسر جهان جهت ورود به دنیای مالی مهیا ساخته است. اما این شرکت چه کارهایی برای شما انجام می‌دهد؟ و وجه تمایز آن با دیگر صرافی‌ها چیست؟

هدف تشکیل ترندو

شرکت ترندو از بدو تاسیس اهدافی در اولویت کار خود قرار داده است، اهدافی از جمله ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب و بسته‌های تشویقی متفاوت. بوکر محبوب ترندو به واسطه ارائه خدمات‌دهی مطلوب با بالاترین کیفیت ممکن از جمله آموزش مستمر کاربران، راهنمایی در معاملات فارکس، پشتیبانی از معامله‌گران، مشاوره در بازارهای مالی به یکی از بروکرهای بسیار محبوب دنیا تبدیل شده است. گرایش مستمر علاقه‌مندان و افزایش کاربران به بروکر ترندو نشانی از اعتبار این بروکر پرطرفدار دارد.

(برای دانلود اپلیکیشن ترندو کلیک کنید)

بازاری به گستردگی جهان

شرکت ترندو از بدو تاسیس در صدد ارائه خدمات بهتر و برتر به همه کاربران بازارهای مالی از سراسر جهان بوده است. به منظور اعتماد و رضایت‌مندی بیشتر مشتریان، پس از کشورهای قبرس و ارمنستان، در کشور انگلیس و در مرکز مالی جهان، با بالاترین امنیت قانونی و بهترین خدمات به ثبت قانونی رسید. ارائه خدمات با کیفیت و متفاوت به معامله‌گران دنیای بازار مالی، باعث شد در مدت کوتاهی، ترندو محبوبیت بسیار خوبی را کسب کند و به یکی از بهترین کارگزاری‌های بازار مالی دنیا تبدیل شود. تیم تخصصی ترندو به طور مداوم در تلاش است تا خدمات ارزنده و نوآورانه را با بالاترین استانداردهای جهانی بازار مالی، به کاربران خود ارائه کند.

photo_۲۰۲۳-۰۱-۱۵_۱۵-۰۶-۱۶

چرا باید شرکت ترندو را انتخاب کرد؟

کارگزاری صرافی ارز دیجیتال ترندو در جهت اهداف خود که همان فضای جذاب و مطمئن در دنیای مالی است، پلتفرم‌های معاملاتی را با ویژگی‌های متنوع همراه با حرفه‌ای‌ترین ابزارهای معاملاتی طراحی کرده است که معامله‌گران در این فضا می‌توانند به راحتی با معامله در بازار مالی کسب درآمد کرده و از انجام معامله در ترندو لذت ترید را تجربه کنند.

ترندو به دلیل ارائه خدمات متفاوت اعم از ارائه تعدد نماد برای معامله، بالاترین لوریج، اسپرد صفر و کمترین کمسیون، سرعت و امنیت بالا در معاملات شرایط معاملاتی، خود را در بین سایر صرافی‌ها و‌کارگزاری‌ها در سراسر جهان متمایز و متفاوت ساخته است.

photo_۲۰۲۳-۰۱-۱۵_۱۵-۰۸-۱۲

با شرایط معاملاتی ترندو آشنا شوید

لوریج و اهرم از مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که معامله‌گران در بازارهای مالی برای انتخاب کارگزاری مناسب و مطلوب خود مورد بررسی قرار می‌دهند. در ترندو، لوریج حساب کاربران به گونه‌ای خلاقانه طراحی شده است که معامله‌گران می‌توانند در هر لحظه آن را تغییر داده و به دلخواه خود آن را تعیین کنند. همچنین همه معامله‌گران می‌توانند بالاترین لوریج یعنی ۱:۱۰۰۰ را انتخاب کنند.

ترندو به واسطه ارائه خدمات‌دهی مطلوب و مطمئن در ۲۴ ساعت شبانه‌روز، از جمله واریز و برداشت فوری، آموزش مستمر کاربران، راهنمایی در معاملات، پشتیبانی از معامله‌گران به صورت ۲۴ ساعته، مشاوره در بازارهای مالی و غیره به یکی از صرافی‌های مطمئن معامله‌گران تبدیل شده است.

برای اطلاعات بیشتر با ترندو و نحوع خدمات‌دهی این شرکت کلیک کنید.

دیدگاه تان را بنویسید